top of page
Shadow on Concrete Wall

Ekibimiz / Zeynep Armağan Şahan

armagansahan_b.jpg

Zeynep Armağan Şahan

Yönetim Danışmanı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Sosyoloji Bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Galatasaray Üniversitesi - İletişim Stratejileri ve PR bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Chicago Üniversitesi bünyesinde Proje Yönetimi Sertifika Programını tamamlamıştır.

İş hayatına TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri’nde başlamış ve Eğitim Uzmanı, Yönetim Danışmanı ve Proje Yöneticisi olarak çalışmıştır. Bu esnada 5 yıl süre ile Reklam & Prodüksiyon sektöründe ortaklarıyla beraber kurduğu şirkette Yönetici Ortak ve Yapımcı olarak görev almıştır.

ABD, iNLP Center - NLP Uzmanlığı programını bitirerek, akredite NLP Uzmanı olmuştur. Aynı zamanda Yoga Alliance tarafından sunulan Uluslararası Yoga Eğitmenliği programını da tamamlamıştır. Bunların yanı sıra Oryantasyon Tasarımı, İş Hayatında Sosyal Zeka, Diksiyon ve Etkili Konuşma, Meditasyon Uygulamaları vb. eğitim programlarına da katılmıştır.

ODTÜ - Sosyal Komite ve Fashion Film Festival, İstanbul - Danışma Kurulu üyesidir.

2007 yılı itibariyle TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri bünyesinde Yönetim Danışmanı ve Proje Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda reklam ve sinema sektöründe uluslararası bazı yönetmen ve görüntü yönetmenlerinin menajerliğini üstlenmektedir.

bottom of page