top of page
Shadow on Concrete Wall

Ekibimiz / Volkan Dökmeci

volkandokmeci_b.jpg

Volkan Dökmeci

Kıdemli Eğitim Uzmanı

Ankara Üniversitesi - Peyzaj Mimarlığı Lisansını tamamlamıştır. Avrupa Birliği bünyesinde bulunan Med-Campus projesi kapsamındaki Çevre Yönetimi Yüksek Lisans programını bitirmiştir. Eş zamanlı olarak Ankara Üniversitesi - Peyzaj Mimarlığı Bölümü Yüksek Lisans programını da tamamlayarak Yüksek Peyzaj Mimarı unvanını almıştır. Her iki Yüksek Lisans programını da yüksek başarı derecesi ile tamamlamıştır.
 

Çevre Yönetimi Yüksek Lisansı sonrasında Bodrum ve Ankara illerine bağlı çeşitli ilçelerde Katı Atık Yönetimi ve Sürdürülebilir Kalkınma konularındaki seminer ve toplantılarda panelist ve konuşmacı olarak yer almıştır.
 

İş hayatına Hayat Dışı Sigortacılık sektöründe başlamıştır. Aksigorta’da görev yapmıştır. Aksigorta’da görev yaptığı dönemde Sabancı Holding’in “Beyin Takımı”nda yer aldı ve Holding bünyesindeki “Yönetici Programı”na dahil olmuştur. Bu program kapsamında yönetim dinamikleri ve yöneticilik ile yönetsel yetkinlikler üzerine eğitim almıştır. Bu süre içerisinde satış kanalına satış ve pazarlama eğitimleri vermiştir. Daha sonra Almanya’nın en büyük üçüncü sigorta şirketi olan HDI – Gerling Sigorta şirketinin Türkiye ayağı olan HDI Sigorta da iş hayatına devam etmiştir. 15 senelik sigorta geçmişinde Satış, Satış Destek, Satış Kanalı Yönetimi, Benchmarking ve Kurumsal Satış, Pazarlama ve AR-GE Birimlerinde yöneticilik yapmıştır.
 

Ladies and Gentlemen İstanbul korosu koristlerinden biridir.
 

2012 yılı itibariyle TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri bünyesinde Eğitim Uzmanı ve Yönetim Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

bottom of page