top of page
Shadow on Concrete Wall

Ekibimiz / Dr. Tayfun Çalkavur

tayfuncalkavur_b.jpg

Dr. Tayfun Çalkavur

Yönetici Ortak & Konuşmacı

İstanbul Üniversitesi - Hukuk Fakültesi’nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra aynı Üniversitenin İktisat Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yapmış ve İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi - Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Doktora çalışmaları sırasında ABD’de Pennsylvania ve Drexel Üniversitelerinde çeşitli programlara katılmış ve Doktora programını tamamlamıştır.
 

Rota Yönetim Geliştirme Hizmetleri’nde Eğitim Uzmanı ve Proje Yöneticisi olarak görev yapmıştır. İş yaşamına, kurucu ortağı olduğu TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri ve TEMAS Seçme Yerleştirme & İnsan Kaynakları’nda Yönetici Ortak olarak devam etmektedir. Çok sayıda ulusal ve uluslararası kurumsal proje yönetmekle birlikte, üst düzey Yönetici Danışmanlığı ve Koçluğu yapmaktadır.
 

Erickson College International Koçluk Programı, Yönetici ve Lider Koçluğunda Ustalık, Gestalt Terapi Programlarını tamamlamıştır. ICF Akredite Professional Certified Coach (PCC) unvanına sahiptir. Zig Ziglar Eğitimleri, Silega Simülasyon Eğitimleri ve The Center for Leadership Studies’in Situational Leadership’in (Durumsal Liderlik) sertifikalı eğitmenidir.
 

Konuk öğretim görevlisi olarak çeşitli üniversitelerde dersler vermiş ve konuşmalara katılmıştır. İstanbul Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi’nde “Dış Ticaret”, “Yönetim Organizasyonu” ve “Liderlik” dersleri vermiştir.
 

Çeşitli dergi ve gazetelerde makaleleri yayınlanmaktadır.

bottom of page