top of page
Shadow on Concrete Wall

Ekibimiz / Serap Haznedaroğlu

seraphaznedaroglu_b.jpg

Serap Haznedaroğlu

Kıdemli Eğitim Uzmanı

Eskişehir, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi, Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümü’nden mezun olmuştur.

İş hayatına AvivaSa Emeklilik ve Hayat Sigortası şirketinde Müşteri İlişkileri Merkezi/Retention Takım Liderliği ile Müşteri İlişkileri ve İnsan Kaynağı süreçlerinde sorumluluklar alarak başlamıştır. Devamında MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bünyesindeki IKEA İzmir Mağazasında Takım Lideri olarak başladığı görevine, mağaza Servis Operasyon Müdürü olarak devam etmiş ve bu süreçte şirket içi Eğitmen Yönetici kadrosuna dahil olmuştur. Daha sonra İstanbul IKEA Ümraniye Mağazası’nda İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonunu üstlenerek, İnsan Kaynakları süreçlerinde seçme yerleştirme, eğitim ve geliştirme, yönetim ve liderlik, yedekleme ve kariyer planlama süreçlerinin yönetimini sağlamıştır.

Kariyerine Konfor / Çetmen Mobilya Grup Şirketi’nde üretim ve perakende mağazalarının Grup İnsan Kaynakları Direktörü olarak devam etmiş ve gruba bağlı şirketlerin İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında faaliyetlerinin koordinasyonunu yönetmiştir.

Sonrasında İzmir’de çeşitli kurum ve kuruluşların yönetim, insan kaynakları, eğitim ve kurumsal yapılanma süreçlerine destek olmak amacıyla eğitmenlik ve danışmanlık hizmetleri vermiştir. 2021 yılı itibariyle TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri bünyesinde Eğitim Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

bottom of page