top of page
Shadow on Concrete Wall

Ekibimiz / Melikşah Özçoban

meliksahozcoban_b.jpg

Melikşah Özçoban

Organizasyonel Gelişim Uzmanı

Doğuş Üniversitesi - Psikoloji bölümünden onur belgesiyle mezun olmuştur. Sonrasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Örgütsel Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programına başlamıştır. Bu süreç içerisinde programdaki öğretim elemanlarının bazı bilimsel çalışmalarına destek vermiştir. Avrupa Birliği’nin “Let’s Build a Better Future” isimli gençlik değişim programına katılmış ve bu program kapsamında 5 farklı Avrupa ülkesinden gelen katılımcılara “Toplum İçindeki Bireysellik” isimli 1 saatlik çalıştay gerçekleştirmiştir.
 

İş hayatına Kidzania’da Süpervizör olarak başlamıştır. Daha sonra Sodexo İnsan Kaynakları ve Eğitim Departmanında stajyer olarak çalışmıştır. Ardından kurumsal eğitimler tasarlayan bir girişimde (Tezgahçılar) Psikolog & İş Geliştirme Sorumlusu olarak görev almıştır. Burada satış, dijital pazarlama, operasyon, iş geliştirme gibi birçok farklı alanda tecrübe edinmiştir. Aynı zamanda girişimin bünyesinde eğitimlere katılarak kişisel ve profesyonel alanda kendini geliştirmeye devam etmiştir.
 

Öğrencilik yıllarında aktif olarak Doğuş Üniversitesi Psikoloji Kulübü ve TPÖÇG’de (Türkiye Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu) çalışmıştır. Türkiye genelinde Psikoloji temalı seminerler, çalıştaylar, eğitimler vb. birçok etkinliğin organizasyon ekibinde rol almış ve bazılarında Organizasyon Sorumlusu olarak çalışmıştır.
 

2020 yılı itibariyle TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri bünyesinde Uzman olarak görev yapmaktadır.

bottom of page