top of page
Shadow on Concrete Wall

Ekibimiz / Tolga Öztoprak

renkliportre.jpg

Tolga Öztoprak

Eğitim Uzmanı

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksek Okulu Güverte Bölümünden 1997 yılında mezun oldu. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi / İşletme Bölümünü tamamladı. Bunların yanısıra Etkileme ve İkna, Müzakere Teknikleri, Durumsal Liderlik, 5.Seviye Liderlik, Koçluk, Takım Koçluğu, Sunum Teknikleri, Kişisel Marka Yaratma, Proje Yönetimi eğitim programlarına katıldı.

İş hayatına Yardımcı Denizcilik’te Güverte Zabiti olarak başladı. Yaklaşık 6 sene süre ile Okyanus aşırı ticari gemilerde Uzakyol Güverte Zabiti olarak görev aldı.

2006 yılı itibariyle Bayer İlaç Türkiye’de TTT olarak ilaç sektörüne ilk adımını attı. Son dört senesini Bölge Müdürü adayı olarak geçirdiği 13 senenin sonunda 2019 yılında Bayer İlaç Türkiye’den ayrılarak Daiichi Sankyo İlaç Türkiye’de İstanbul Bölge Müdürü olarak göreve başladı. TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri bünyesinde çalışmadan önce Abdi İbrahim İlaç’ta İstanbul Bölge Müdürü olarak görev yaptı.

2021 Kasım ayı itibariyle TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri bünyesinde Eğitim Uzmanı ve Yönetim Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

bottom of page