top of page
Shadow on Concrete Wall

Ekibimiz / Feyza Köseoğlu

ce882034-3e9c-49f5-a8f0-e669d3a57a3c.JPG

Feyza Köseoğlu

Eğitim Uzmanı

1994 yılında Selçuk Üniversitesi Elektrik  Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.  Savunma Sanayi, Enerji, Maden, Bilişim, Elektronik Sektörlerinde ağırlıklı İzmir, Ankara, İstanbul ve Azerbaycan’da görev yapmıştır. Üretim -Stratejik Planlama, Organizasyonel Gelişim, Tedarik Zinciri Yönetimi, Organizasyonel Gelişim projelerinde yer almış, takımlara liderlik etmiştir. Halen Lider Koçluğu, Takım Koçluğu yapmakta, Startup – Yatırımcı Ekosisteminde Mentrölük projelerinde yer almakta, bireysel – kurumsal eğitimler vermektedir. 

 

Eğiticinin Eğitimi (Erickson Coaching International), NLP Master Practitionar, Transaksiyonel Analiz (TA), Optimum Denge Modeli Modül I & II, Koçluğun Sanati ve Bilimi Uluslararası Sertifika Programı (Erickson Coaching International), Takım Koçluğu Sertifika Programı,  Yönetici ve Lider Koçluğunda Ustalık, Bireysel Değişimin Temelleri (Sinan Canan – Dost Can Deniz), Agile Liderlik (Adler, Vedat Erol) programlarını tamamlamıştır. ICF Akredite Professional Certified Coach (PCC) unvanına sahiptir.

 

Erickson Takım Koçluğu Sertifika Programı, Erickson Koçluğun Sanatı ve Bilimi Sertifika Programı Modül 1-2, Koçluk Bakış Açısı ile Liderlik, Durumsal Liderlik, Liderlik Gelişim Programları – Leadership Management Institute, Yönetsel Yetkinlik Gelişimi, Duygusal Zeka Gelişimi,Zaman Yönetimi, Güçlü – Etkili Soru Sorma, Etkin Geri Bildirim Verme – Alma, Kurumsal Mutluluk & Pozitif Psikolojinin Hayatımızdaki Yeri eğitimlerini vermiştir

 

Kurumlarda Takım Koçluğu, orta ve üst düzey yöneticilerle Lider Koçluğu seansları gerçekleştirilmektedir.  Bir kişinin, takımın, organizasyonun gelişim yolculuğunda ‘çorbada tuzunun olması’ koçluğa verdiği anlamı en sade hali ile tanımlıyor, bu konudaki tutkusunu canlı tutuyor. 

ICF Etik Kurulunda görev yapmıştır. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Türkiye Üniversiteli Kadınlar Derneği için gönüllü projelerde yer almıştır. Sosyal Medya kanalları vasıtasıyla ulaştığı Gençlere (lise ve üniversite öğrencisi) gönüllü koçluk yapmaktadır.

Resim Yapmak, seyahat etmek, yemek yapmak ve yemek, şiir okumak en sevdiği aktiviteler arasındadır. https://feyzakoseoglu.wordpress.com/ blogunda bir süredir ara verdiği yazılar yazmaktadır. 

bottom of page