top of page
Shadow on Concrete Wall

Ekibimiz / Derya Duman

DD2.jpg

Derya Duman

Yönetim Danışmanı

Lisans eğitimini, Marmara Üniversitesi ve Almanya - Regensburg Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı.

İş hayatına Kibar Holding bünyesinde yönetici adayı olarak İnsan Kaynakları alanında başladı, sonrasında Danone, GSK, Vodafone gibi uluslararası şirketlerde İK İş Ortaklığı görevlerini yürüttü. Evyap Holding’de Uluslararası İK Müdürü olarak çalıştı. Son çalıştığı kurumlarda fasilitasyon, takım koçluğu ve iç eğitmenlik de yaptı. 2017’den beri masanın diğer tarafında Değerlendirme ve Gelişim Merkezi çalışmaları, 360 derece değerlendirmeleri ve kişilik envanterleri geri bildirimi, bireysel koçluk ve takım koçluğu ile eğitmenlik yapmaktadır.

2012 yılından beri Gestalt Psikolojisine gönül veren Derya, Gestalt Psikolojisi temel eğitim programını tamamladı ve hala bu alanda çalışmaktadır. 2013 yılında ORSC (Organization & Relationship Systems Coaching), Organizasyon & İlişki Sistemleri Koçluğu eğitimlerini tamamladı. 2015 yılında ABD’deki CRR Global (Center for Right Relationships)’da 1 yıl süren ilişki ve takım koçluğu sertifikasyonunu tamamladı. Ayrıca Coaches Training Institute (CTI) Koçluk Eğitimlerini tamamlamıştır. ICF Akredite Professional Certified Coach (PCC) unvanına sahiptir. PAPI (Personality & Preference Inventory) ve EIP3 (Emotional Intelligence Profile) araçlarının sertifikalı uygulayıcısıdır. Hayat boyu öğrenmeye inanan Derya, aynı zamanda Transaksiyonel Analiz eğitimleri aldı ve farklı spiritüel çalışmalara katılmaya devam etmektedir. Metafizik ve şifa alanında çalışmalar yapan Vernon Frost’un Türkiye eğitimlerinde simultane tercümanlık yapmaktadır.

 

16 yıldan beri SHCEK bünyesinde kimsesiz çocuklar için gönüllü çalışmalar yürütmektedir. Kitap okumayı, tiyatro ve sinemayı çok seven Derya, aynı zamanda ileri seviye bir kurtarıcı dalgıç olarak su altının aşığıdır. “Derya içre Sohbetler” adıyla Gestalt Psikolojisi, Tasavvuf, Koçluk ve Spiritüel Şifa üzerine kalpten sohbetler diye tanımladığı bir podcast serisi bulunmaktadır.

bottom of page