top of page
Shadow on Concrete Wall

Ekibimiz / Selen San

Selen San jpeg.jpg

Selen San

Yönetim Danışmanı

Marmara  Üniversitesi İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Lisans eğitimini tamamlamış, ayrıca ABD’de Kaliforniya Üniversitesi - San Diego’da İşletme ve İnsan Kaynakları üzerine sertifika programını bitirmiştir.

 

Profesyonel hayatına Colgate Palmolive firmasında başlamış, Türkiye ve Orta Asya ülkelerinin insan kaynakları süreçlerinde görev almıştır. Danone bünyesinde, İnsan Kaynakları İş Ortağı, Organizasyonel Gelişim Müdürü, Danone Akademi Müdürü rollerinde yetenek yönetimi, gelişim ve IK dönüşüm projelerini yönetmiştir. Daha sonra Sanofi Türkiye ve Orta Doğu bölgesinde  farklı organizasyonel gelişim, çalışan deneyimi ve kültür dönüşüm süreçlerinde görev almış, son olarak Kelloggs Asya, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki liderlik gelişimi, eğitimler ve çalışan bağlılığı projelerinden sorumlu olmuştur. 

 

Gestalt Profesyonel Koçluk sertifikasyonunu tamamlamıştır. Transaksiyonel Analiz (TA), Optimum Denge Modeli Modül I & II, Gestalt Yaşantısal programı, Derin Demokrasi, Durumsal Liderlik gibi programlara katılmıştır.  Insights Discovery sertifikalı eğitmenidir.

 

2023 yılı itibariyle TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri bünyesinde Yönetim Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

bottom of page